Westtoer en Roularta Custom Media sloegen de handen in elkaar voor de realisatie van het magazine ‘Het Lekkere Westen’. Westtoer selecteerde voor dit magazine 132 chefs: vaklui die met 100% West-Vlaamse producten werken. Het magazine wordt verspreid via de West- en Oost-Vlaamse abonnees van de Roularta-magazines Knack, Nest en Plus en via displays bij de geselecteerde chefs.
Het magazine ‘Het Lekkere Westen’ is ondertussen al toe aan de vijfde editie. De hoofdbrok van het magazine bestaat uit een voorstelling van de 132 West-Vlaamse chefs die netjes per regio worden opgedeeld, doorspekt met talloze toeristische tips van de chefs. Daarnaast brengt het magazine een reportage over de West-Vlaamse twee-en driesterrenchefs en de zogeheten ‘prijzenpakkers’, de chefs die het voorbije jaar in de prijzen vielen. Verder verzamelt het magazine de beste West-Vlaamse bieradresjes en maak je een roadtrip door de verschillende West-Vlaamse regio’s.
Roularta Custom Media en Westtoer tekenden samen het concept uit, Roularta Custom Media verzorgde verder de lay-out, druk en verzending van het magazine. ‘Het Lekkere Westen’ telt 40 pagina’s en wordt verspreid op een oplage van 107.500 exemplaren.
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]